CONDOHOTELS GROUP

Condohotels Group to firma działająca na rynku luksusowych apartamentowców i obiektów hotelarskich. Spółka jest pionierem i liderem rozwoju systemu condo w Polsce.


WYJĄTKOWE INWESTYCJE

Condohotels planuje i realizuje inwestycje wyjątkowych nieruchomości posiadających udogodnienia i wyposażenie odpowiadające najwyższym standardom hotelowym. Znajdują się tam centra odnowy biologicznej, ośrodki lecznicze, aquaparki, restauracje i centra biznesowo-konferencyjne.

Condohotels Group rozpoczęła działalność w popularnym, turystycznym regionie Warmii i Mazur. W planach spółki jest także ekspansja na teren całej Polski. Docelowo chcemy dysponować siecią około 30 hoteli zlokalizowanych zarówno na Mazurach, wybrzeżu, w górach, jak i w dużych miastach. 


EFEKTYWNY OPERATOR

Jako operator hotelowy, Condohotels Group oferuje pakiety gwarantujące aktywne formy rozrywki, turystyki, odnowy biologicznej i rekreacji. Swoją ofertę kieruje też do klientów korporacyjnych - wyjazdy motywacyjne, szkolenia, prezentacje i konferencje (MICE). Condohotels Group jest aktywnym uczestnikiem turystycznego  łańcucha wartości związanego z promocją i aktywizacją regionów, w których działa. Operator hotelowy prowadzi recepcję hotelu, dział sprzedaży i marketingu, czystości, gastronomii oraz zajmuje się realizacją wszelkich usług dodatkowych w obiekcie, a także bierze na siebie większość kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości.

Condohotels Group buduje strategię rozwoju systemu condo w celu uzyskania pozycji wiodącego operatora condohoteli w Polsce.


SYSTEM CONDO

Właściciele zakupionych apartamentów działających w systemie condo korzystają z nich w określonym i zarezerwowanym przez siebie czasie. W pozostałym okresie roku udostępniają je gościom w ramach profesjonalnego programu hotelowego. Obsługę i zarządzanie w tym zakresie poprowadzi dedykowana do tego celu spółka grupy - Condohotels Management. Strategia rozwoju Condohotels Group  stawia na innowacyjność systemu condo na polskim rynku jako alternatywnej formy inwestowania w nieruchomości. Połączenie funkcji "drugiego domu" z hotelem przy jednoczesnym profesjonalnym programie wynajmu i akwizycji kompleksowych pakietów turystycznych przynoszące w efekcie atrakcyjne zyski inwestorom to główne wyróżniki oferowanego produktu.


EKSPERCI BRANŻY HOTELARSKIEJ

Zespół Condohotels Group tworzą doświadczeni specjaliści w swoich dziedzinach. Tworząc strukturę operacyjną spółki pozyskaliśmy wybijających się ekspertów z branży hotelarskiej związanych przez lata z międzynarodowymi markami z tego sektora. Efektywność biznesową Spółka osiąga poprzez rzetelnych managerów, przyznając  im określone kompetencje oraz wprowadzając zadaniowy tryb pracy w oparciu o realizację wspólnie wyznaczonych celów. Zbudowaliśmy perspektywiczny zespół pracowniczy, który przygotowany jest do skutecznego prowadzenia działań operacyjnych, a także strategicznych działań ekspansywnych.