Dodano 2011-05-26

Aktywny wakacyjny wypoczynek na Mazurach

Hotele Platinum Auqa Fun & Events**** oraz Willa Port Conference Resort & SPA****, luksusowe obiekty należące do sieci Condohotels Group, zapraszają do spędzenia najpiękniejszych miesięcy w roku, okresu wakacji obfitującego w wolny czas, piękną pogodę i zachęcającego do aktywnego wypoczynku, w Ostródzie na Mazurach. Goście mogą wybierać spośród wielu atrakcji oferowanych przez hotele, m.in.: Aquaparku, saun, basenu solankowego, przejażdżek po jeziorze, rajdów rowerowych, wycieczek samochodowych, rejsów łodziami żaglowymi, wędkowania, spływów kajakowych, zajęć nordic walking oraz zabiegów i masaży w hotelowym centrum SPA&Wellness. 

Pobyt w Ostródzie mogą urozmaicić dodatkowe atrakcje oferowane przez hotele, które zapewnią miły i aktywny wypoczynek bez względu na pogodę. W hotelach funkcjonują wypożyczalnie rowerów, organizowane są także rajdy rowerowe po ciekawych i zróżnicowanych szlakach z przewodnikiem i poczęstunkiem. Można się również wybrać na wycieczkę samochodową prowadzoną pod opieką przewodnika, spływ kajakowy lub godzinną przejażdżkę po jeziorze szybką łodzią motorową. Organizowane są także rejsy łodziami żaglowymi z przerwą na piknik na tajemniczej wyspie oraz wyprawy na wędkowanie z biesiadą rybną w skansenie w Olsztynku. Relaks i odnowę biologiczną zapewni centrum spa&wellness, gdzie można wykupić pakiety zabiegów w specjalnych, wakacyjnych cenach.

Dodatkowo nad zlokalizowanym w sercu miasta jeziorem Drwęckim, z którym sąsiaduje Hotel Willa Port, znajduje się wyciąg dla narciarzy wodnych oraz zrewitalizowane kąpielisko miejskie z piaszczystą plażą, kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego.

W ramach pakietu wakacyjnego hotele oferują noclegi w atrakcyjnej cenie już od 179zł/os (przy pobycie ponad 10 dób). W każdym z obiektów można dodatkowo zamówić smakowite obiadokolacje w cenie 50zł od osoby dorosłej i 30zł od dzieci do lat 6. Pakiet wakacyjny będzie dostępny od 1 czerwca do 30 września.


Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** położony w Ostródzie na Mazurach oferuje 50 nowoczesnych pokoi i 6 apartamentów. Dogodne położenie na skrzyżowaniu tras Warszawa-Gdańsk i Toruń-Olsztyn zapewnia szybki i bezproblemowy dojazd z każdej części kraju. Ponadto w kompleksie hotelowym znajduje się restauracja z barem, zaplecze konferencyjne i gabinety kosmetyczne. W trakcie tworzenia jest nowoczesne i atrakcyjne centrum zabaw dla dzieci. Hotel jest połączony bezpośrednim przejściem podziemnym z Aquaparkiem, z którego goście hotelowi korzystają w cenie noclegu. www.hotelplatinum.pl

Czterogwiazdkowy hotel Willa Port Conference Resort & SPA położony w Ostródzie na Mazurach, tuż nad brzegiem jeziora Drwęckiego, oferuje 121 nowoczesnych pokoi i apartamentów z obszernymi tarasami wypoczynkowymi. Doskonały dojazd m.in. z Warszawy (220km) i Gdańska (130km) jest dużym atutem obiektu. Kompleks obejmuje dwie restauracje, zaplecze konferencyjne oraz centrum spa&welllness. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi. www.willaport.pl