Dodano 2009-12-14

Condobroker Estates & Consulting rusza ze sprzedażą apartamentów w Willa Port Resort

Condobroker Estates & Consulting, nowa spółka Condohotels Group powołana do pełnienia funkcji sprzedawcy i doradcy w sektorze nieruchomości luksusowych, rozpoczęła właśnie sprzedaż apartamentów w nowym obiekcie Willa Port Resort. „Mamy do zaoferowania ponad 80 komfortowych pokoi o zróżnicowanej powierzchni (od 22,5 do 89 mkw) w wyjątkowej lokalizacji – nad samym brzegiem jeziora Drwęckiego w Ostródzie” – wyjaśnia Tomasz Malicki, General Manager Condobroker E&C. Wszystkie apartamenty w Willa Port Resort są w pełni wyposażone, na poziomie czterogwiazdkowego hotelu, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. Większość z nich posiada przestronne tarasy, a także wspaniały widok na Jezioro Drwęckie. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 9100 zł do 9900 zł netto.

Dodatkowym plusem tej inwestycji jest gwarantowany zwrot 25% zainwestowanego kapitału w 3 lata. Zwroty gwarantowane dla właścicieli apartamentów w Willa Port Resort będą w kolejnych trzech latach wynosiły: 7,5%, 8,5% oraz 9% wartości inwestycji i będą wypłacane w formie kwartalnych, stałych rent. Po upływie tego okresu operator hotelowy proponuje podział przychodów z tytułu prowadzonej działalności hotelowej w wymiarze 50/50. Kupujący apartamenty w Willa Port Resort mają także możliwość uzyskania zwrotu 22% VAT nawet, jeśli nie prowadzą oni działalności gospodarczej. W Willa Port Resort znajdzie się bogata infrastruktura rekreacyjno-rozrywkowa i biznesowo-konferencyjna: dwie restauracje, kawiarnia, sale konferencyjne, sala widowiskowo-konferencyjna na blisko 400 osób, zaplecze Spa&Wellness oraz strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. Właściciele apartamentów mogą wziąć udział w elitarnym i atrakcyjnym Programie Właścicielskim Condohotels, który gwarantuje wysokie zniżki na usługi oferowane przez Condohotels Group (hotele, restauracja, aquapark, centrum SPA) już od momentu podpisania umowy.

Operatorem hotelowym w Willa Port Resort będzie spółka należąca do grupy Condohotels, która specjalizuje się w zarządzaniu luksusowymi hotelami i obiektami rekreacyjnymi - Condohotels Management. Firma realizuje założone cele biznesowe poprzez wdrażanie wysokich standardów obsługi, prowadzenie efektywnych działań sprzedażowych i marketingowych, a także dzięki wiedzy i doświadczeniu ludzi tworzących struktury spółki operatorskiej - specjalistów z branży hotelarskiej. Obecnie Condohotels Management zarządza w Ostródzie dwoma obiektami hotelowymi (www.hotelplatinum.pl) oraz (www.rezydencjewillaport.pl), nowoczesnym centrum Platinum SPA (www.platinumspa.pl) oraz Aquaparkiem (www.aquaparkostroda.pl).

Dodatkowe materiały

Szczegółowa prezentacja dotycząca nowej inwestycji do pobrania tutaj: http://www.condobroker.pl/pl_page_15.html