Dodano 2012-05-10

Czerwcowa moc atrakcji w rodzinnym Hotelu Platinum Aqua Fun & Events **** na Mazurach.

Z okazji długiego weekendu czerwcowego ten luksusowy, mazurski  hotel położony tuż nad brzegiem jeziora przygotował atrakcyjny pakiet pobytowy dla rodzin z dziećmi lubiących aktywny wypoczynek. Oprócz 4 noclegów w komfortowych pokojach i pełnego wyżywienia, pakiet zawiera także udział w specjalnie przygotowanym programie fitness, zabawy i animacje dla dzieci w hotelowym centrum rodzinnej rozrywki, nielimitowany wstęp do Aquaparku z basenami dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy plenerowe przy ognisku, przejażdżkę wozem konnym, wycieczkę rowerową, konsultacje z kosmetyczką oraz wieczorne atrakcje dla dorosłych w Klubie Zabaw i Gier.

W ramach dostępnego codziennie programu fitness można wybierać pomiędzy zajęciami pliates, jogi, fitball, aerobicu, nordic walking oraz aqua aerobicu. W trakcie pobytu goście będą mogli także wybrać się na wycieczkę rowerową i zwiedzić malownicze okolice, poprzez które biegną urozmaicone trasy rowerowe. Zaplanowano również przejażdżkę wozami konnymi zakończoną ogniskiem i konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie też innych gier i zabaw plenerowych przy ognisku. Na czwartek zaplanowano bezpłatne konsultacje z kosmetyczką, które odbędą się w pobliskim hotelu Willa Port Conference Resort & SPA, gdzie funkcjonuje dobrze wyposażony i oferujący szeroki wachlarz zabiegów kompleks spa&wellness.

„Hotel Platinum to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ oferując wiele atrakcji dla najmłodszych pozwala także rodzicom na chwilę relaksu i beztroski.” – komentuje Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager Condohotels Group.

 Dzieci można pozostawić pod opieką personelu rodzinnego centrum zabaw „Kidz Fun”, w którym znajduje się m.in. miękka jaskinia, strefa dla najmłodszych z basenem z piłkami i miękkimi mega klockami, sala Play Station i TV, piłkarzyki. Odbywają się tu także ciekawe zięcia – plastyczne, taneczne, sportowe, muzyczne – organizowane przez doświadczone animatorki. Również w należącym do hotelu Aquaparku istnieje specjalna strefa dla najmłodszych, „Kraina Bul Bul”, wyposażona w zjeżdżalnie, klauna, fokę, węża i łódki piankowe. W obiekcie znajdują się także: basen pływacki, baseny rekreacyjne z hydromasażami, kompleks saun i łaźni parowych, lodowa grota, wanny jacuzzi,  rwąca rzeka, natrysk wrażeń i Aquagym.

Dla dorosłych przygotowano Klub Zabaw i Gier z bilardem, piłkarzykami, dartem i tenisem stołowym. Na gości spragnionych relaksu i wyciszenia czekają gabinety odnowy biologicznej oferujące wachlarz zabiegi na twarz i ciało, kąpiele oraz masaże. Hotelowa recepcja pomoże gościom w zorganizowani wielu innych atrakcji, m.in.: jazdy konnej, rejsu statkiem, spływu kajakowego, nart wodnych.

W czasie pobytu czerwcowego gości codziennie powita śniadanie w formie bogatego bufetu, a na zakończenie dnia podawane będą smakowite i obfite obiadokolacje. Dla gości korzystających z pakietu czerwcowego przewidziano także 30% rabatu na dania z karty w godzinach od 12.00 do 16.00.

Cena pakietu wynosi 1450 zł od osoby i 2200 zł od pary, dzieci do lat 12 przyjmowane są gratis pod warunkiem, że nocują w pełnopłatnym pokoju rodziców.