Dodano 2013-10-15

Do spa z dzieckiem – relaksujące pakiety pobytowe w rodzinnym hotelu na Mazurach

Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** położony w Ostródzie na Mazurach stworzył nowe  pakiety pobytowe spa skierowane do rodzin z dziećmi. Dzięki nim można nie tylko spędzić niezapomniany czas z najbliższymi, ale także relaksować się w spa i nabrać siła, podczas gdy najmłodsi mogą towarzyszyć rodzicom lub korzystać z atrakcji Aquaparku albo rodzinnego centrum zabaw „Kidz Fun”.

Pakiety „wSPAniały czas z rodziną”, oprócz noclegów w komfortowych pokojach, śniadań i obiadokolacji, oferuje zabiegi spa dla każdego członka rodziny. Dla najmłodszych przewidziano mini manicure, a rodzicom proponowane są kąpiele aromatyczne z hydromasażem, błyskawiczna terapia na twarz oraz masaże – twarzy i dekoltu dla Niej i masaż klasyczny, częściowy dla Niego. W czasie, gdy rodzice relaksują się w spa, nad bezpieczeństwem dzieci czuwają profesjonalne opiekunki rodzinnego centrum rozrywki „Kidz Fun”.

Pakiet „Wypoczynek z dziećmi” oferuje zabiegi spa dla Mamy i Taty. Zabieg na ciało „Mleczne Ukojenie”, czyli terapię kozim mlekiem, kąpiel z zieloną herbatą, odżywczy, żurawinowy zabieg na dłonie i pedicure – dla Niej. Natomiast dla Taty przygotowano: masaż klasyczny częściowy oraz kąpiel z hydromasażem i koloroterapią.

W ramach powyższych pakietów goście otrzymują rabat w wysokości 10 % na kosmetyki niwelujące rozstępy lub dodatkowe usługi SPA. Dodatkowo, bezpłatne wyposażenie pokoju w akcesoria ułatwiające pobyt z małym dzieckiem oraz opiekę nad dzieckiem – 3 godziny z opiekunką na życzenie, a także nielimitowany wstęp do Aquaparku i „Kidz Fun”.