Dodano 2011-02-02

Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** zaprasza rodziny z dziećmi na niezapomniane święta Wielkanocne do Ostródy

Oferta wielkanocna mazurskiego hotelu skierowana jest głównie do rodzin z dziećmi, dlatego też w programie znalazły się zajęcia i animacje  w rodzinnym centrum zabaw „Kidz Fun”, wieczorne seanse bajkowe, wycieczka do pełnego atrakcji Parku Collisa, zabawa integracyjna z nagrodami „Ukryta pisanka” oraz wodna bitwa w Śmigus Dyngus w hotelowym Aquaparku. Nie zabraknie także zajęć dla dorosłych. W ramach pakietu przewidziano nastrojowe kolacje z  muzyką w tle, zabiegi aromaterapeutyczne w saunach oraz live cooking w wykonaniu szefa kuchni hotelowej restauracji.

Pierwszego dnia pobytu gości powita smakowita obiadokolacja. Będzie także można korzystać z rodzinnego centrum zabaw „Kidz Fun”, Aquaparku z kompleksem basenów i saun,  a także gabinetów odnowy biologicznej oferujących szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało. Każdego wieczora będą odbywały się seanse bajkowe dla dzieci. Codziennie rano serwowane będą smakowite śniadania w formie bufetu, a w święta goście będą mogli degustować tradycyjne wielkanocne dania. Wieczory upłyną w miłej atmosferze dzięki nastrojowym kolacjom z muzyką w tle. Przedpołudnia dzieci spędzą wesoło w „Kidz Fun”, gdzie m.in. przygotują swoje własne świąteczne koszyczki, które będą mogły poświęcić uczestnicząc we wspólnym wyjściu do kościoła. Resztę dnia spędzą szalejąc w  Parku Collisa z placami zabaw, linarium, torem przeszkód, ścianką wspinaczkową i plenerową siłownią.

W trakcie pobytu będzie można wziąć udział w zabawie integracyjnej „Ukryta Pisanka”. Rodzina, która znajdzie najwięcej schowanych w całym hotelu pisanek wygra voucher na pobyt w drugim obiekcie sieci Condohotels Group znajdującym się w Ostródzie, hotelu Willa Port Conference Resort & SPA**** w pakiecie „Aktywny Weekend”. W niedzielne popołudnie odbędą się zabiegi aromaterapii w saunach Aquaparku oraz pokaz live cooking w wykonaniu szefa kuchni hotelowej restauracji. Całą rodziną będzie także można wziąć udział w malowaniu gigantycznej pisanki i otrzymać pamiątkowe zdjęcie. W lany poniedziałek hotel zaprasza do Aquaparku na wodną bitwę, w trakcie której będzie można także coś przekąsić w Aquabarze. Oprócz atrakcji znajdujących się na terenie hotelu, można także korzystać z Body Clubu, nowoczesnej siłowni sąsiadującej z obiektem, kręgielni Dario Bowling oraz bogatej oferty zabiegowej kompleksu spa&wellness należącego do pobliskiego hotelu Willa Port Conference Resort & SPA, gdzie znajduje się basen solankowy z przeciwprądami, sauna sucha, łaźnia parowa oraz wanny jacuzzi.

Z wyjazdem nie trzeba będzie się spieszyć ponieważ świąteczna  doba hotelowa kończy się dopiero o godzinie 18-tej. Dla osób, które będą chciały przedłużyć swój pobyt hotel przygotował specjalne, atrakcyjne ceny. Ceny pakietu wielkanocnego zaczynają się już od 810 zł od osoby.