Dodano 2011-11-30

Hotel Willa Port Conference Resort & Spa doceniony przez meeting plannerów

W zeszłym tygodniu odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu Meeting Planner Recommended oraz wręczenie statuetek i dyplomów zwycięskim hotelom. Ostródzki hotel Willa Port Conference Resort & SPA **** należący do Condohotels Group zajął drugiej miejsce.

Meeting plannerzy w ramach rankingu zorganizowanego przez branżowy portal Meeting Planner oceniali hotele biorące udział w plebiscycie pod kątem jakości współpracy z klientami, stosunku ceny do jakości, standardu obiektu, oferowanego wyżywienia i jakości obsługi świadczonej przez pracowników hotelu. Badanie trwało od października 2010 do listopada 2011. Na podstawie rankingu została wyłoniona lista 10 obiektów najlepiej spełniających oczekiwania osób odpowiedzialnych za organizację spotkań i konferencji. Hotel Willa Port Conference Resort & SPA zajął drugie miejsce i otrzymał Status MP Recommended 2011.

„Meeting plannerzy to dla każdego hotelu jedna z najważniejszych grup klientów, dlatego też czujemy się szczególnie wyróżnieni z powodu przyznanej nam przez nich pozytywnej oceny. – komentuje Kamila Górecka-Kriwel PR Manager Condohotels Group – „Nasze wysiłki i zaangażowanie zostały docenione i jest to dla nasz wyjątkowy powód do dumy zwłaszcza, że hotel Willa Port działa dopiero od kwietnia tego roku.” – dodaje Górecka-Kirwiel.

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** leży tuż nad brzegiem jeziora Drwęckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru spacerowego i wyciągu dla narciarzy wodnych, nowo wybudowanego kompleksu sportowego z kortami tenisowymi oraz plaży z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Znajduje się w nim 113 obszernych pokoi i apartamentów zlokalizowanych w budynku głównym oraz pobliskim apartamentowcu. Przestrzenne (28-45mkw), klimatyzowane pokoje i apartamenty posiadają obszerne tarasy, LCD TV, nieodpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, minibary, sejfy.  Ponadto w niektórych apartamentach znajdują się w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Restauracja Aqua Marina, dysponująca letnim tarasem, poleca szeroki wybór dań, stanowiących połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych i międzynarodowych trendów z tradycyjną kuchnią regionalną. Bogaty bufet śniadaniowy przygotowywany jest codziennie w restauracji śniadaniowej Latte. Na kieliszek dobrego wina lub drinka można wpaść do Szot Baru.  Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji i spotkań biznesowych, oferując nowoczesną salę konferencyjno-widowiskową o powierzchni 288 mkw. z możliwością podziału na dwa mniejsze pomieszczenia. Sala jest wyposażona w klimatyzację i najnowocześniejsze technologie AV. W Business Room o powierzchni 65 m2 można zorganizować spotkanie dla 40 osób. W hotelowym SPA nasi goście skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów na twarz i ciało, usług kosmetycznych, masaży, a także basenu solankowego z możliwością pływania pod prąd, wanien jacuzzi, sauny i łaźni rhassoul. Do dyspozycji gości przeznaczono parking ze 120 miejscami postojowymi.