Dodano 2012-08-30

Niezapomniany Sylwester i nastrojowe Boże Narodzenie w komfortowym hotelu Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** mieszczący się na Mazurach, w Ostródzie przygotował ciekawe oferty dla gości, którzy zechcą spędzić w nim ostatnie dni bieżącego roku. Bożonarodzeniowy pakiet pobytowy obejmuje wiele atrakcji, m.in.: kulig, zajęcia florystyczne, wspólne ubieranie choinki i kolędowanie oraz uroczystą kolację wigilijną. Natomiast Nowy Rok powitany zostanie w klimacie szalonych lat 70. i 80. W ramach pobytu sylwestrowego na gości czekają zajęcia taneczne, karaoke, nauka makijażu, kurs sommelierski i oczywiście bal sylwestrowy.

„Święta Bożego Narodzenia są szczególnym okresem dla większości z nas. To czas, na który czekamy z utęsknieniem. Pierwsza gwiazdka, zapach choinki, niezapomniany smak wigilijnych potraw i piękne kolędy.” – opowiada Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager Condohotels Group – „Dzięki ofercie hotelu Willa Port można doświadczyć wszystkich tych przyjemności bez uciążliwych przygotowań, które zazwyczaj towarzyszą świętom.”

Świąteczny pakiet obejmuje 5 noclegów w komfortowych i przestronnych pokojach, tradycyjną kolację wigilijną, świąteczne śniadanie i obiad, zajęcia florystyczne, animacje dla dzieci, relaks i konsultacje kosmetyczne w Willa Spa, przejażdżkę wozem konnym lub kulig, wycieczkę objazdową po okolicy oraz wizytę świętego Mikołaja. W programie pobytu nie zabraknie również wspólnego ubierania choinki, kolędowania czy wyjścia na pasterkę. Wieczorny nastrój będzie kreowany przez muzykę na żywo. Goście będą także mogli korzystać z atrakcji Aquaparku znajdującego się przy pobliskim Hotelu Platinum. Cena pakietu za osobę w pokoju dwuosobowym to 1540 zł.

Bal sylwestrowy w hotelu Willa Port tym razem będzie utrzymany w klimacie lat 70. i 80. Oprócz balu w ramach pobytu goście będą mogli skorzystać z relaksu i konsultacji kosmetycznych w Willa Spa, wziąć udział w warsztatach tanecznych i zajęciach ruchowych w basenie solankowym, pośpiewać w czasie wieczoru karaoke oraz odbyć szybki kurs makijażu. Pakiet obejmuje także 4 noclegi w luksusowych pokojach, śniadania bufetowe, lunche i kolacje, przejażdżkę wozem lub kulig, pokaz live cooking, naukę masażu dla dwojga oraz wieczorną prezentację win połączoną ze skróconym kursem sommelierskim. „Wszystko to sprawi, że goście Willa Port w Nowy Rok wejdą odprężeni i ze świetnymi humorami” – dodaje Górecka-Kirwiel. Cena pakietu za osobę w pokoju dwuosobowym to 1735 zł.