Dodano 2011-03-29

Pierwszy study tour meeting plannerów w Ostródzie

Hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** w Ostródzie, luksusowy obiekty należący do sieci Condohotels Group, w ubiegły weekend miał przyjemność gościć kilkudziesięcioosobową grupę meeting plannerów.

Spotkanie zostało zorganizowane przez MeetingPlanner.pl i było przeznaczone dla organizatorów eventów, wyjazdów firmowych i konferencji z korporacji i agencji eventowych. Wśród obecnych byli reprezentanci m.in.: Boehringer Ingelheim, Entertainment Group, Mary Kay Cosmetics, Mazurkas Travel, Nobel Concierge, Renault Polska, TVP SA. Z drugiej strony wystąpili hotelarze i usługodawcy reprezentujący obiekty i firmy z Warmii i Mazur. Nowo otwarty, czterogwiazdkowy hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** miał zaszczyt być gospodarzem tego wyjątkowego spotkania.

„Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom buduje się pozytywny wizerunek zarówno regionu, jak i naszych obiektów hotelowych, dlatego też zdecydowaliśmy się na zostanie gospodarzeni pierwszego tego typu study tour organizowanego przez MeetingPlanner.pl” – komentuje Jarosław Majstat, dyrektor sprzedaży i marketingu Condohotels Group – „Goście, którzy odwiedzili nasz obiekt, to osoby, które decydują o wyborze lokalizacji dla organizowanych przez ich firmy spotkań i wyjazdów. Robiąc na nich dobre wrażenie, zyskujemy większe szanse, że zapamiętają nasz hotel i zechcą wrócić tu w przyszłości, ale już jako nasi klienci” – dodaje Majstat.

Głównym punktem programu wyjazdu była sesja prezentacyjna przeprowadzona w formule Fast Date, która pozwoliła na przedstawienie obiektów i usług regionu w ciekawy i dynamiczny sposób. Goście mieli także okazję uczestniczyć w wieczornej imprezie integracyjnej, odbywającej się pod hasłem „Cztery Strony Świata”. Zabawa przebiegała w klimatach kojarzących się z Wyspami Hawajskimi, Las Vegas, Dzikim Zachodem i starożytnym Egiptem. Drugi dzień wyjazdu wypełniły zajęcia outdoorowe zorganizowane przez współpracującą ze hotelem firmę Bartbo. Można było skorzystać m.in. z przejażdżki segway’ami, quadami, samochodami terenowymi, poduszkowcem czy amfibią. Była to doskonała okazja do przetestowania możliwości profesjonalnego sprzętu i atrakcji oferowanych przez lokalne firmy.

Region Warmii i Mazur oferuje wiele możliwości spędzania czasu i różnorodne rodzaje aktywności, związane zarówno z walorami naturalnymi, jak obecną i rozwijającą się infrastrukturą hotelową i rekreacyjną. Ze względu na te atrakcje i dogodne położenie komunikacyjne jest to miejsce zdecydowanie godne uwagi pod względem eventowym. Study tour odbywający się w Ostródzie, to pierwsze spotkanie tego typu organizowane poza Warszawą. MeetingPlanner.pl planuje kontynuować ten cykl wyjazdów studyjnych w różnych regionach Polski.