Dodano 2013-09-19

Relaksujące Boże Narodzenie i Sylwester w Wenecji

Położony w Ostródzie na Mazurach hotel Willa Port Conference & SPA**** przygotował ciekawe pakiety pobytowe na tegoroczne święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. Oferta świąteczna skierowana jest do osób pragnących w tym okresie zrelaksować się w SPA i aktywnie spędzić czas. Wyjątkową atrakcją będzie wioska św. Mikołaja z żywymi reniferami, elfami i niespodziankami. Natomiast osoby spragnione zabawy i wypoczynku w niebanalnym wydaniu hotel zaprasza na Sylwestra w stylu weneckim.  

Magię świąt Bożego Narodzenia można będzie poczuć dzięki odprężającemu pobytowi w komfortowym hotelu Willa Port położonym tuż nad brzegiem jeziora. Relaks zapewni  rozbudowana Strefa Wellness oraz zabiegi w SPA . Wioska św. Mikołaja z żywymi reniferami i elfami oraz animacje w pokoju zabaw sprawią, że również dzieci nie będą się tu nudzić. W czasie pobytu będzie można skosztować doskonałej kuchni i nauczyć się własnoręcznie lepić pierogi. Nie zabraknie również kolędowania i zabawy przy muzyce. „Święta Bożego Narodzenia są szczególnym okresem dla większości z nas. To czas, na który czekamy z utęsknieniem. Pierwsza gwiazdka, zapach choinki, niezapomniany smak wigilijnych potraw i piękne kolędy.” – opowiada Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager Condohotels Group – „Dzięki ofercie hotelu Willa Port można doświadczyć wszystkich tych przyjemności bez uciążliwych przygotowań, które zazwyczaj towarzyszą świętom.” – dodaje Górecka-Kirwiel.

Szczegóły tutaj: http://www.willaport.pl/pl/ofertaspecjalna/boze-narodzenie-na-mazurach/

Nie trzeba jechać do Wenecji, by poczuć wyjątkowy nastrój tego miasta i zakosztować szalonej zabawy, która towarzyszy tamtejszym obchodom Nowego Roku i karnawału. Sylwester na Mazurach może być równie ekscytujący i obfitujący w niespodzianki. Goście hotelu Willa Port będą mieli okazję przygotować się do tej najważniejszej nocy w roku podczas relaksu w Willa SPA, nauczą się tańczyć, robić wieczorowy makijaż, przyrządzać pizzę, a także przeżyją niesamowity bal występując w tajemniczych, weneckich maskach. „Wszystko to sprawi, że goście Willa Port w Nowy Rok wejdą odprężeni i ze świetnymi humorami” – dodaje Górecka-Kirwiel.

Szczegóły tutaj: http://www.willaport.pl/pl/ofertaspecjalna/sylwester-w-wenecji/