Dodano 2011-03-08

Rodzinna majówka w Hotelu Aqua Fun & Events**** w Ostródzie

Pobyt w Hotelu Platinum w czasie najpiękniejszego długiego weekendu w roku to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Każdy z 7 dniu obfituje w atrakcje skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Oprócz 6 noclegów w komfortowych pokojach i pełnego wyżywienia, pakiet zawiera także udział w pikniku majówkowym, codzienny seans bajek w Kinie Malucha, nielimitowany wstęp do Aquaparku z basenami dla dzieci i dorosłych, zabawę w rodzinnym centrum rozrywki Kidz Fun oraz wieczorne atrakcje dla dorosłych w Klubie Zabaw i Gier.

Hotel Platinum to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ oferując wiele atrakcji dla najmłodszych pozwala także rodzicom na chwilę relaksu i beztroski. Dzieci można pozostawić pod opieką personelu rodzinnego centrum zabaw Kidz Fun, w którym znajduje się m.in. miękka jaskinia, strefa dla najmłodszych z basenem z piłkami i miękkimi mega klockami, sala Play Station i TV, piłkarzyki. W Kidz Fun odbywają się także ciekawe zięcia – plastyczne, taneczne, sportowe, muzyczne – organizowane przez doświadczone animatorki. Wieczorami dzieci zapraszane będą na seanse bajek w Kinie Malucha.  Również w należącym do hotelu Aquaparku istnieje specjalna strefa dla najmłodszych, Kraina Bul Bul, wyposażona w zjeżdżalnie, klauna, fokę, węża i łódki piankowe. W obiekcie znajdują się także: basen pływacki, baseny rekreacyjne z hydromasażami, kompleks saun i łaźni, lodowa grota, wanny jacuzzi,  rwąca rzeka, natrysk wrażeń i Aquagym.

W czasie pobytu majowego gości codziennie powita śniadanie w formie bogatego bufetu. Lunchom będą towarzyszyły pokazy sztuki  kulinarnej w wykonaniu szefa kuchni hotelowej restauracji „Pod Żurawiami”. Na zakończenie dnia podawane będą smakowite i obfite obiadokolacje. Jedna z nich odbędzie się w formie pikniku we wspaniałym miejscu nad jeziorem Drwęckim. Uczcie grillowej będzie towarzyszyło piwo i muzyka na żywo.

Dla dorosłych przygotowano Klub Zabaw i Gier z bilardem, piłkarzykami, dartem i tenisem stołowym. Na gości spragnionych relaksu i wyciszenia czekają gabinety odnowy biologicznej oferujące szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, kąpieli oraz masaży. W czasie pobytu istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów z mapami najciekawszych tras w regionie i kijków do nordic walking. Hotelowa recepcja pomoże gościom w zorganizowani wielu innych atrakcji, m.in.: jazdy konnej, rejsu statkiem, spływu kajakowego, nart wodnych.

Cena pakietu zaczyna się od 1400 zł od osoby, dzieci do lat 12 gratis w pełnopłatnym pokoju rodziców.