Dodano 2012-09-05

Rodzinne Boże Narodzenie i piracki Sylwester w Hotelu Platinum Aqua Fun & Events**** w Ostródzie

Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** mieszczący się na Mazurach, w Ostródzie przygotował ciekawe oferty dla rodzin z dziećmi, które zechcą spędzić w nim ostatnie dni bieżącego roku. Bożonarodzeniowy pakiet pobytowy obejmuje wiele atrakcji, m.in.: ubieranie choinki, wizytę świętego Mikołaja, uroczystą kolację wigilijną, rodzinny turniej z nagrodami oraz kulig. Natomiast Nowy Rok będzie można powitać na niezapomnianym Balu Pirackim. W ramach pobytu sylwestrowego na gości czeka także nauka gotowania pirackiej zupy, aromaterapia w strefie saun, Klub Gier i Zabaw oraz mini bal sylwestrowy dla najmłodszych.

Świąteczny pakiet obejmuje 5 noclegów w komfortowych i przestronnych pokojach, tradycyjną kolację wigilijną, świąteczny obiad i kolację z muzyką na żywo, nielimitowany wstęp do aquaparku, gry i zabawy dla dzieci w rodzinnym centrum rozrywki Kidz Fun, a także wspólne ubieranie choinki i kolędowanie, wizytę świętego Mikołaja oraz wyjście na pasterkę i kulig. Ciekawym elementem pobytu będzie rodzinny turniej o Puchar Świątecznego Mistrza Hotelu z atrakcyjnymi nagrodami. Cena pakietu za osobę w pokoju dwuosobowym to 1380 zł.

„Szeroki wybór aktywności, komfortowe pokoje, wyśmienite posiłki, całoroczny aquapark, rodzinne centrum zabaw oraz zabiegi oferowane przez nasze gabinety kosmetyczne, sprawią, że goście, którzy zdecydują się nas odwiedzić spędzą święta Bożego Narodzenia w niezapomniany i niezwykle przyjemny sposób.” – opowiada Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager Condohotels Group.

Bal sylwestrowy w Hotelu Platinum tym razem będzie utrzymany w klimacie pirackim. Dla dzieci przewidziano również mini zabawę z animacjami prowadzonymi przez profesjonalne opiekunki. Oprócz tego goście będą mogli skorzystać z aromaterapii w strefie saun znajdujących się w należącym do hotelu aqaparku, nauczyć się gotowania pirackiej zupy oraz rozerwać się grając w bilard, piłkarzyki, dart lub tenisa stołowego w hotelowym Klubie Gier i Zabaw. W ramach pakietu odwiedzający hotel otrzymają także nielimitowany wstęp do aquaparku, a najmłodsi mogą liczyć na ciekawe gry i zabawy w rodzinnym centrum zabaw Kidz Fun. Pakiet obejmuje 3 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz brunch noworoczny. Cena pakietu za osobę w pokoju dwuosobowym to 1280 zł.