Dodano 2011-11-19

Rodzinne centrum zabaw Kidz Fun już otwarte

W listopadzie odbyło się wielkie otwarcie nowego centrum rodzinnej rozrywki znajdującego się w Hotelu Platinum Aqua Fun & Events**** w Ostródzie. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zarówno dzieci, jak i  ich opiekunowie miło spędzili czas i zapowiadali częste powroty do tego wyjątkowego miejsca.

KidzFun oferuje szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Jego centralną część zajmuje Miękka Jaskinia – specjalna konstrukcja obita miękkim wykończeniem układająca się w labirynt złożony z ciekawych, abstrakcyjnych kształtów. Można się tu bawić w chowanego, wspinać, skakać albo po prostu wypoczywać wylegując się w jednej z wielu nisz i zagłębień. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla nich zorganizowano specjalną strefę, gdzie znajduje się basen z piłkami, zjeżdżalnie, miękkie mega klocki i inne pobudzające wyobraźnię i stymulujące ruchowo zabawki.

Pozostałe atrakcje:

  • Scrabble magnetyczne – rozrywka idealna dla całej rodziny,
  • Sala rekreacji ruchowej i zajęć zorganizowanych – odbywają się tu warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne i sportowe,
  • Sala Play Station z dwoma stanowiskami do gry, symulatorami i telewizorem, na którym można oglądać bajki
  • Strefa gier grupowych, w której dostępne są stoły do piłkarzyków oraz tarcze do gry w lotki,
  • Miejsce wypoczynku dla rodziców

W Kidz Fun można zorganizować urodziny ze specjalnym menu oraz zabawami i animacjami. W każdy weekend oraz w czasie ferii, wakacji, długich weekendów czy świąt, KidzFun oferuje ciekawe zajęcia dla dzieci prowadzone przez doświadczonych animatorów. Centrum daje także możliwość pozostawienia dziecka pod opieką pracownika - osoby z odpowiednim przygotowaniem zawodowym. Kidz Fun jest otwarte zarówno dla gości hotelowych, jak i osób z zewnątrz. Odwiedzając centrum zabaw warto poprosić o wydanie Kary Stałego Klienta, która po zebraniu pieczątek z 9 kolejnych wizyt uprawnia do gratisowego dziesiątego wejścia do Kidz Fun. Do wykończenia i wyposażenia przestrzeni dla dzieci zastosowano wysokiej klasy materiały, meble i urządzenia. Wszystkie one posiadają odpowiednie atesty i gwarantują bezpieczną zabawę. Centrum zabaw połączone jest bezpośrednim podziemnym przejściem z Aquaparkiem, który dysponuje specjalnym basenem z atrakcjami dla dzieci – Krainą Bul Bul. Sąsiadują z nim także gabinety odnowy biologicznej, w którym,  w czasie, gdy dziecko bawi się w Kidz Fun, rodzice mogą skorzystać z zabiegów na twarz i ciało oraz masaży.


Godziny otwarcia:

  • niedziela – czwartek 10.00-20.00
  • piątek – sobota 10.00 – 22.00

Cennik:

  • niedziela – czwartek:

 Wejście z opiekunem –  10 zł pierwsza godzina,  5 zł każda kolejna rozpoczęta godzina
 Pozostawienie dziecka pod opieką pracownika Kidz Fun – 16 zł pierwsza godzina, 8 zł każda kolejna rozpoczęta godzina

  • piątek – sobota:

Wejście z opiekunem –  16 zł pierwsza godzina, 8 zł każda kolejna rozpoczęta godzina
Pozostawienie dziecka pod opieką pracownika Kidz Fun – 22 zł pierwsza godzina, 11 zł każda kolejna rozpoczęta godzina