Dodano 2013-05-15

Spa we dwoje – z mężem lub koleżanką

W maju hotel Willa Port Conference Resort & SPA mieszczący się w Ostródzie zaprezentował dwa nowe pakiety SPA: „Dwie połówki” i „Ladies’ SPA”. Oba pakiety umożliwiają relaks w towarzystwie –  ukochanego lub najlepszej przyjaciółki. Dodatkową opcją w przypadku pakietu „Ladies’ SPA” jest możliwość zorganizowania urodzin lub wieczoru panieńskiego.

W ramach programu „Dwie połówki” hotel oferuje dwa noclegi w komfortowych i przestronnych pokojach z obszernymi tarasami, które w większości wychodzą na jezioro. Wykwintne śniadania bufetowe i obiadokolacje przy świecach sprawią, że goście będą zaczynali i kończyli dzień z uśmiechem na twarzy. Nielimitowany wstęp do strefy wellness z basenem solankowym, jacuzzi, sauną i łaźnia parową pozwoli na głęboki relaks. Wśród zabiegów zawartych w cenie pobytu znajdują się: peeling „Kokosowa rozkosz” dla pani, peeling cukrowy „Czerwone wino” dla pana, wspólny masaż relaksacyjny gorącą świecą, manicure lub pedicure dla niej oraz zabieg odżywczy na dłonie dla niego.

„Ladies” SPA” to pakiet dla przyjaciółek zawierający w programie pobytu dwa noclegi  komfortowych pokojach z tarasami, powitalnego drinka, smaczne obiadokolacje uwzględniające specyficzne wymagania i diety stosowane przez gości, butelkę wina do posiłku oraz nielimitowany wstęp do strefy wellness. Zabiegi spa odbywają się we wspólnym, podwójnym gabinecie. Panie mają do wyboru jedną terapię na ciało: antycellulitowy zabieg czekoladowy lub terapię kawową ukierunkowaną na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. W pakiecie znalazł się także peeling kawitacyjny na twarz z maską algoplastyczną lub peptydową oraz zabieg odżywczy na dłonie.

Ceny obu pakietów wynoszą niecałe 800 zł od osoby w przypadku pobytu w pokoju dwuosobowym. Pełny opis pakietów znajduje się na: http://www.willaport.pl/pl/ofertyspecjalne/