Dodano 2011-04-12

Willa SPA już otwarte - weekendowe pakiety SPA na Mazurach

Wraz z uruchomieniem na początku kwietnia br. centrum spa &wellness, hotel Willa Port Conference Resort & SPA**** przygotował specjalne pakiety pobytowe wykorzystujące możliwości, które daje stworzone zaplecze. Ten luksusowy obiekt należący do sieci Condohotels Group, zaprasza do Ostródy na pobyty weekendowe, których programy zostały przygotowane tak, by miał one pozytywny wpływ na zdrowie i urodę gości.

W nowo otwartym Willa SPA znalazł się basen solankowy z przeciwprądami, a także wanny jacuzzi i sauna mokra. Menu oferuje szeroki wybór zabiegów na twarz, ciało oraz masaży. Centrum dysponuje nowoczesnymi urządzeniami do specjalistycznych zabiegów, takich jak: Laser VITALASE, Laser IPL+RF, Bodyka TGS, które pozwalają na poprawę kondycji i wyglądu całego ciała oraz przywracają jędrność i blask skórze. Tajemnica Willa SPA tkwi w unikalnym połączeniu najlepszych produktów firmy Clarins i Kurland, niezwykłych technik ich aplikacji oraz życzliwej i profesjonalnej kadry.  Wśród przygotowanych pakietów spa na wyróżnienie zasługują: „Weekend w SPA na obcasach”, „Jestem mamą”, „Weekend SPA” oraz pakiet 50+.

Pakiet „Weekend w SPA na obcasach” jest skierowany do kobiet poszukujących odpoczynku w komfortowych warunkach oraz pragnących zrelaksować się dzięki przywracającym energię i witalność zabiegom SPA. W ramach pakietu oferowane są trzy zabiegi: Ekskluzywną Ceremonię Oczyszczającą, która składa się z aromatycznej kąpieli w wannie z dodatkiem olejków eterycznych oraz peelingu z kwiatu krokosza i okładu na ciało o właściwościach oczyszczających z białej glinki; Terapię Nawilżającą - zabieg z masażem widocznie poprawiający elastyczność i poziom nawodnienia skóry twarzy, szyi i dekoltu;  masaż gorącymi olejami. Cena 3-dniowego pakietu zaczyna się od 1065 zł za osobę.

Pakiet „Jestem mamą” to oferta skierowana do kobiet, pragnących odpocząć od codziennych domowych obowiązków, odzyskać blask i pewność siebie. Można to osiągnąć dzięki zawartym w pakiecie zabiegom SPA: Świetlistemu Odmłodzeniu - zabiegowi rewitalizującemu, który nadaje skórze natychmiastowego blasku, Ceremonii Odżywczej na włosy – zabiegu stworzonym z myślą o pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz masażowi gorącymi i zimnymi kamieniami. Cena 3-dniowego pakietu zaczyna się od 895 zł za osobę.

W ramach pakiety „Weekend SPA” hotel oferuje komfortowy wypoczynek połączony z korzystaniem z wybranych zabiegów, dzięki którym można odzyskać energię i odbudować siły przed kolejnym tygodniem pełnym wrażeń i obowiązków. Są to: masaż gorącymi kamieniami, zabieg na twarz Blask Młodości (dla kobiet) lub Czysta Skóra (dla mężczyzn) oraz rytuał w łaźni błotnej Rhassoul. Cena 3-dniowego pakietu zaczyna się od 905 zł za osobę.

Pakiet 50+ jest skierowany do osób w dojrzalszym wieku, które docenią  wspaniałe widoki, cichą i spokojną okolicę oraz ciekawe zajęcia oferowane przez hotel , m.in.: zajęcia nordic walking, aquaaerobic, korzystanie z basenu solankowego oraz wybrany zabieg relaksujący w SPA. Cena tego 3-dniowego pakietu zaczyna się od 560 zł od osoby.