Dodano 0201-05-09

„wSpaniały czas z rodziną” – pakiet pobytowy spa dla rodzin z dziećmi

Hotel Platinum Aqua Fun & Events**** mieszczący się na Mazurach, w Ostródzie przygotował ciekawą ofertę dla osób, które chcą skorzystać z zabiegów spa i jednocześnie spędzić czas ze swoimi pociechami. Teraz można je po prostu zabrać ze sobą. Program pobytu w ramach pakietu „wSPAniały czas z rodziną” zapewnia dzieciom zarówno możliwość towarzyszenia rodzicom pod czas zabiegów spa, jak i profesjonalną opiekę w rodzinnym centrum zabaw mieszczącym się w hotelu.

Pakiet obejmuje dwa noclegi w komfortowych pokojach, śniadania bufetowe uwzględniające indywidualne potrzeby gości (np. mam karmiących, osób na diecie bezglutenowej), obfite obiadokolacje oraz zabiegi w Family SPA.

W ofercie spa znalazł się mini manicure dla dziecka, kąpiele aromatyczne, masaże oraz terapia błyskawiczna na twarz – wszystkie zabiegi zarówno dla mamy, jak i taty. Dodatkowo w pakiecie goście otrzymują 10% rabatu na dodatkowe usługi spa, nielimitowany wstęp do należącego do hotelu aquaparku i do rodzinnego centrum zabaw „Kidz Fun”.

„Hotel Platinum to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi. Do pokoju można zamówić wyposażenie niezbędne osobom podróżującym z pociechami – poczynając od zabezpieczeń do gniazdek elektrycznych i wanienek, poprzez podgrzewacz do butelek oraz dodatkowe ręczniki i małe szlafroczki, a na wózku spacerowym kończąc.” – opowiada Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager Condohotels Group. – „Restauracja oferuje duży wybór dań dla dzieci, a aquapark i rodzinne centrum zabaw nie pozwolą na nudę nawet przy brzydkiej pogodzie.” – dodaje Górecka-Kirwiel